11 Ocak günü Tüm okullarda istiklâl marşı okunacak

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarMilli eğitim bakanı Ziya Selçuk yaptığı bilgilendirme ile yarın tüm okullarda saat 10 da istiklal marşı okunacak. Milli eğitim bakanı Ziya Selçuk ve bakanlık görevlilerininde hazır bulunacağı bakanlık binasında bu törene katılacak. Bakan Selçuk yaptığı açıklamada:yanındaki okul bahçelerinden gür bir sesle yükselen İstiklal Marşı’mızı, salgın koşulları nedeniyle bir süredir yan yana okuyamıyoruz.Uzaktan eğitim sürecinde […]

 11 Ocak günü Tüm okullarda istiklâl marşı okunacak

10.01.2021 - 12:22

Güncelleme : 10.01.2021 - 12:22

Milli eğitim bakanı Ziya Selçuk yaptığı bilgilendirme ile yarın tüm okullarda saat 10 da istiklal marşı okunacak.

Milli eğitim bakanı Ziya Selçuk ve bakanlık görevlilerininde hazır bulunacağı bakanlık binasında bu törene katılacak.

Bakan Selçuk yaptığı açıklamada:yanındaki okul bahçelerinden gür bir sesle yükselen İstiklal Marşı’mızı, salgın koşulları nedeniyle bir süredir yan yana okuyamıyoruz.
Uzaktan eğitim sürecinde her pazartesi TRT EBA Televizyonu yayınlarına İstiklal Marşı’mızla başlıyoruz. Çocuklarımız ve öğretmenlerimiz, canlı derslerimiz öncesinde ekran başında millî marşımızı söylüyor.
Millî Eğitim Bakanlığı olarak istedik ki yeni haftaya başlarken çocuklarımızın coşkusuna ortak olalım, İstiklal Marşı’mızı 7’den 77’ye hep birlikte söylerken buluşalım. diyerek öğrenci ve öğretmen velilere seslendi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın