Beton mikseri dereye yuvarlandı

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇayeli ‘de trafik kazası beton mikseri dereye yuvarlandı. Çayeli şairler deresinde bulunan Köprübaşı köyünde hazır beton taşıyan bir beton mikseri dereye yuvarlandı şöför yaralı olarak kurtarıldı. Köprübaşı köyünde meydana gelen olayda köy merkezinden 100 metre aşağıda dere kenarında daha önce yolun alt tarafı çökmüş ve şerit ile uyarı konulmuş heyelandan bugüne yapımı beklenen bir […]

 Beton mikseri dereye yuvarlandı

16.01.2021 - 12:38

Güncelleme : 16.01.2021 - 12:38

Çayeli ‘de trafik kazası beton mikseri dereye yuvarlandı.

FB IMG 1610788718059 1 Beton mikseri dereye yuvarlandı Ağaran şelasi

Çayeli şairler deresinde bulunan Köprübaşı köyünde hazır beton taşıyan bir beton mikseri dereye yuvarlandı şöför yaralı olarak kurtarıldı.

Köprübaşı köyünde meydana gelen olayda köy merkezinden 100 metre aşağıda dere kenarında daha önce yolun alt tarafı çökmüş ve şerit ile uyarı konulmuş heyelandan bugüne yapımı beklenen bir bölgede kamyonun ağır yükü sebebiyle yoldan altına düşerek dere kenarına yuvarlandı şöför kurtarılırken kamyonda maddi hasar meydana geldi.

Köy sakinleri yukarıda bulunan Ağaran şelalesi yüzünden günde onlarca araba geçtiği bu yolda kazanın maddi hasarla atlatılması şans olduğunu artık bu bölgelerin bir an önce yapımı tamamlanmalı diye konuştular.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın