Rize artık düşük riskli bölge

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarTüm dünyayı etkisi altında alan covid-19 virüs dolayısıyla ülkemizde de etkisi altına girmiş ve tüm Türkiye’de corona virüs tedbirleri için önlemler alınmiş sokağa çıkma yasağı maske takma ve mesafe gibi kurallar getirilmişti. Rize ‘de bu valilik kararıyla tüm belediye başkanlikları , kaymakamlıkların sıkı denetimi sonrasında önlemler sonuç vermeye başladı. Rize merkezde hayat eve sığar […]

 Rize artık düşük riskli bölge

21.01.2021 - 13:16

Güncelleme : 21.01.2021 - 13:16

Tüm dünyayı etkisi altında alan covid-19 virüs dolayısıyla ülkemizde de etkisi altına girmiş ve tüm Türkiye’de corona virüs tedbirleri için önlemler alınmiş sokağa çıkma yasağı maske takma ve mesafe gibi kurallar getirilmişti.

IMG 20210121 142452 570 Rize artık düşük riskli bölge Corona

Rize ‘de bu valilik kararıyla tüm belediye başkanlikları , kaymakamlıkların sıkı denetimi sonrasında önlemler sonuç vermeye başladı. Rize merkezde hayat eve sığar uygulamasına bakıldığında Rize merkez artık düşük riskli bölge olarak gözükmesi memnunluk verirken aşılama nin da desteklemesiyle corona virüsten kurtulmanın yakın olması temenni ediliyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın