Rize’de kentsel dönüşüme devam

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarRize de kentsel dönüşüme devam ediyor. Ülkenizde deprem tehlikesinden korunmak için başlatılan ve riskli bölgelerde olan veya eski binaların çökme tehlikesine karşı binaların yapılması çalışmaları na çevre ve şehircilik bakanlığı nında desteğiyle diğer şehirler gibi Rize.de devam ediliyor. Bu kapsamda Rize merkezde daha çok lokantaların olduğu bölgede güçlendirme kazık çakma çalışmaları devam ederken Yeni […]

 Rize’de kentsel dönüşüme devam

21.01.2021 - 12:47

Güncelleme : 21.01.2021 - 12:47

Rize de kentsel dönüşüme devam ediyor.

Ülkenizde deprem tehlikesinden korunmak için başlatılan ve riskli bölgelerde olan veya eski binaların çökme tehlikesine karşı binaların yapılması çalışmaları na çevre ve şehircilik bakanlığı nında desteğiyle diğer şehirler gibi Rize.de devam ediliyor.

Bu kapsamda Rize merkezde daha çok lokantaların olduğu bölgede güçlendirme kazık çakma çalışmaları devam ederken Yeni mahalle de eski binaların yıkımına devam ediliyor.

Rize merkezde ayrıca Çamlıbel mahallesi bölgesinde bu çalışmalar devam ederken eski müftülük binasında yıkım çalışmaları devam ediyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın