Rizeli tarihçi yazar Niyazi Birinci yi kaybettik

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarRizeli tarihçi yazar Niyazi Birinci (Yavuz Bahadıroğlu )vefat etti. Edebiyat dünyasının ve tarihçi yazar Niyazi Birinci Yavuz Bahadıroğlu mahlaç ismini kullandı Yayıncilik hayatına İstanbul gazetesinde başlayan yeni asır başta bir çok yerde yazan bir çok eseri bulunan Niyazi Birinci sevilen bir şahsiyetti . Oğlu dün gece sosyal medya hesabından şu sözlerle vefat haberini duyurdu:Yolumu […]

 Rizeli tarihçi yazar Niyazi Birinci yi kaybettik

22.01.2021 - 4:06

Güncelleme : 22.01.2021 - 4:06

Rizeli tarihçi yazar Niyazi Birinci (Yavuz Bahadıroğlu )vefat etti.

Rizeli tarihçi yazar Niyazi Birinci yi kaybettik Niyazi Birinci

Edebiyat dünyasının ve tarihçi yazar Niyazi Birinci Yavuz Bahadıroğlu mahlaç ismini kullandı Yayıncilik hayatına İstanbul gazetesinde başlayan yeni asır başta bir çok yerde yazan bir çok eseri bulunan Niyazi Birinci sevilen bir şahsiyetti .

Oğlu dün gece sosyal medya hesabından şu sözlerle vefat haberini duyurdu:Yolumu aydınlatan, mücadelesi ile bana ilham veren, bir neslin doğru yetişmesine vesile olan babamız Niyazi Birinci (Yavuz Bahadıroğlu), Allah’ın rahmetine yürüdü.” 

Niyazi Birinci nin vefati dolayısıyla başta Cumhurbaşkanı Erdoğan ve bakanlar önemli siyasetçiler ve Rize milletvekilleri başsağlığı mesajı gönderdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın