Arı sokması corona ya iyi geliyor iddiası

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarTüm dünyayı kasıp kavuran ölümcül virüs covid-19 dan korunmak için arî sokması iyi geliyor iddiası son günlerde sıkça konuşulmaya başlanan bir konu. Arı sokmasının bağışıklığı güçlendirdiği ve vücut sistemini güçlendirerek corona virüsten koruduğu nu duyan vatandaşların kendilerine başvurduğunu arı sokması için kendilerine yardımcı olunması için arıcılara başvuran insanlar olduğunu doğrulayan arıcılık yapan insanlar bu […]

 Arı sokması corona ya iyi geliyor iddiası

23.01.2021 - 12:24

Güncelleme : 23.01.2021 - 12:24

Tüm dünyayı kasıp kavuran ölümcül virüs covid-19 dan korunmak için arî sokması iyi geliyor iddiası son günlerde sıkça konuşulmaya başlanan bir konu.

thumbs b c eb704a009fb0996c290a09c7efe689bc Arı sokması corona ya iyi geliyor iddiası Arı

Arı sokmasının bağışıklığı güçlendirdiği ve vücut sistemini güçlendirerek corona virüsten koruduğu nu duyan vatandaşların kendilerine başvurduğunu arı sokması için kendilerine yardımcı olunması için arıcılara başvuran insanlar olduğunu doğrulayan arıcılık yapan insanlar bu konuda muzdarip olduklarını bildirdi.

Arı sokması corona ya iyi geldiği amitavip denilen bağışıklık sistemi güçlendirmesi konusunda bilmsel olarak kanıtlanmadığına dikkat çeken İnönü Üniversitesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Merkezi Müdürü ve Tıp Fakültesi Tıbbi Farmakoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hakan Parlakpınar, ihlas haber ajansına konuşarak bu konunun inceleme araştırmaya ihtiyaç olan bir konu olduğunu buna göre karar vermek gerektiği ve arı sokmasının uzman gözetiminde yapılması ve tehlikeli sonuçları olabileceğini kalp krizi riski olanlar içinde tehlikeli olacağını söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın