Kaçırılan Rizeli gemicinin eşi

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarDün gece korsanlar tarafindan Nijerya da basılarak 1 kişinin öldürülerek 15 denizcinin Türk gemisi Mozart da kaçırılan 3 gemici Rizeli olduğu açıklanmıştı. Bu gemicilerin Ünsal Dilsiz, İlyas Baş ve Mustafa Benklioğlu’nun Rize nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi. Gemicilerden Ünsal Dilsiz in eşi sosyal medya hesabından Ünsal Dilsiz ‘in eşi olduğunu ve eşinin korsanlar tarafindan kaçırıldığı […]

 Kaçırılan Rizeli gemicinin eşi

24.01.2021 - 11:25

Güncelleme : 24.01.2021 - 11:26

Dün gece korsanlar tarafindan Nijerya da basılarak 1 kişinin öldürülerek 15 denizcinin Türk gemisi Mozart da kaçırılan 3 gemici Rizeli olduğu açıklanmıştı.

404 Kaçırılan Rizeli gemicinin eşi Denizci

Bu gemicilerin Ünsal Dilsiz, İlyas Baş ve Mustafa Benklioğlu’nun Rize nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi.

Gemicilerden Ünsal Dilsiz in eşi sosyal medya hesabından Ünsal Dilsiz ‘in eşi olduğunu ve eşinin korsanlar tarafindan kaçırıldığı ve endişeli olduklarını ve dua beklediklerini ve iyi haberleri beklediklerini açıkladı.

Türk firmasına ait WP/Mozart isimli gemi Nijerya da korsanlar tarafindan basılmış ve Azerbaycan uyruklu bir denizci öldürülmüş ve ikinci kaptan ayağından yaralanmış ve 15 denizci personeli kaçırılmıştı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın