Türk gemisinin 15 personeli kaçırıldı içinde Rizeliler de var

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarTürk gemisi Afrika da kaçırıldı bir personel öldürüldü 15 personeli kaçırıldı. Nijerya ‘da yük aldıktan sonra seyreden Türkiye ‘de bir firmaya ait Mozart isimli gemiye korsanlar saldırısında Azerbaycan uyruklu fahed ismailov vatandaş öldürülürken içlerinde Rizeli de olan 15 personeli kaçırıldı. İhlas haber ajansı verdiği habere göre geminin ikinci kaptanı furkan Yaren ayağından vurulduğunu ve […]

 Türk gemisinin 15 personeli kaçırıldı içinde Rizeliler de var

24.01.2021 - 5:01

Güncelleme : 24.01.2021 - 5:01

Türk gemisi Afrika da kaçırıldı bir personel öldürüldü 15 personeli kaçırıldı.

furkan yaren iha 1 Türk gemisinin 15 personeli kaçırıldı içinde Rizeliler de var Gemi kaçırma
İkinci kaptan furkan Yaren fotoğraf iha

Nijerya ‘da yük aldıktan sonra seyreden Türkiye ‘de bir firmaya ait Mozart isimli gemiye korsanlar saldırısında Azerbaycan uyruklu fahed ismailov vatandaş öldürülürken içlerinde Rizeli de olan 15 personeli kaçırıldı.

İhlas haber ajansı verdiği habere göre geminin ikinci kaptanı furkan Yaren ayağından vurulduğunu ve geminin radar sistemini bozduklarını ve kor olarak yol aldıklarını gemiye çıkan korsanlar güvenli odada bulunan personelin kapısını kırarak 15 personeli alarak kaçırdığını açıkladı.

Gemi personelini kurtarmak için Cumhurbaşkanı Erdoğan talimatıyla ingiltere merkezli bir kriz merkezi kurularak çalışmalara başlandığı açıklandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın