Smudica bu takım için ölmeyen sahada olamaz

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇaykur Rizespor da Smudica dönemi resmen başladı. Teknik direktör olarak daha önce anlaştığı Smudica ile Çaykur Rizespor yönetimi bügün Rize yeni şehir stadyumunda yapılan törenle imzalar atıldı. Törende Çaykur Rizespor a 1.5 yıllık imza atan Smudica futbolculara mesaj verdi. Smudica :Bu takımda sahada ölmeyecek terinin son damlasına kadar savaşmayacak futbolcu sahada olamayacak benim yanımda […]

 Smudica bu takım için ölmeyen sahada olamaz

26.01.2021 - 13:21

Güncelleme : 26.01.2021 - 15:10

Çaykur Rizespor da Smudica dönemi resmen başladı.

20210126 153640 Smudica bu takım için ölmeyen sahada olamaz Çaykur Rizespor

Teknik direktör olarak daha önce anlaştığı Smudica ile Çaykur Rizespor yönetimi bügün Rize yeni şehir stadyumunda yapılan törenle imzalar atıldı.

Törende Çaykur Rizespor a 1.5 yıllık imza atan Smudica futbolculara mesaj verdi. Smudica :Bu takımda sahada ölmeyecek terinin son damlasına kadar savaşmayacak futbolcu sahada olamayacak benim yanımda oturur dedi.

Smudica 3,4 futbolcu transfer edeceklerini söylerken küme düşmenin kendi takımında sözedileyeceğini söyledi.

Çaykur Rizespor başkanı Hasan Kartal:

Hasan Kartal

“Transfere hoca karar verecek. Biz hocamızın verdiği kararları sportif direktörümüz ile halledeceğiz. Yılmaz Bal ben olduğum müddetçe devam edecek. Yılmaz Bal burada benim spor ile ilgili danışmanım. Beni yönlendirecek adam.”diyerek sportif direktör Yılmaz Bal a sahip çıktı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın