Okan buruk için rizelilerin yorumu

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇaykur Rizespor u tarihin en başarılı dönemlerin birini yaşatan aldığı üstüste galibiyetler ile ilk on içerisinde bitiren eski teknik direktörü Okan Buruk İstanbul Başakşehir ile yolları ayırdı. İstanbul Başakşehir fk da geçen yıl başarılı bir sezon ile süperlig de 6. şampiyon takımın hocası olarak tarihe geçen Okan hoca bu sezon gelen üstüste kötü sonuçlar […]

 Okan buruk için rizelilerin yorumu

29.01.2021 - 14:51

Güncelleme : 29.01.2021 - 14:51

Çaykur Rizespor u tarihin en başarılı dönemlerin birini yaşatan aldığı üstüste galibiyetler ile ilk on içerisinde bitiren eski teknik direktörü Okan Buruk İstanbul Başakşehir ile yolları ayırdı.

20210129 151110 Okan buruk için rizelilerin yorumu Çaykur Rizespor

İstanbul Başakşehir fk da geçen yıl başarılı bir sezon ile süperlig de 6. şampiyon takımın hocası olarak tarihe geçen Okan hoca bu sezon gelen üstüste kötü sonuçlar üzerine karşılıklı görüşerek ayrıldılar.

Çaykur Rizespor taraftarları eski sevdaları unutamadıkları başarılı Okan Buruk için ise geçen hafta Smudica ile anlaşmayı işaret ederek keşke geçen hafta ayrılsaydın yorumları yaparak eski hocalarına olan hasreti dile getiriyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın