Ümraniyespor Samsunspor maçında ilginç anlar

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarTff birinci ligde zirve yarışı devam ederken zirveye oynayan takımlardan bügün Ümraniye belediyespor ile Samsunspor karşılaştı. Ümraniyespor sahasında karşılaşan iki takımın maçında son dakikalarda ilginç anlar yaşandı. Maç 92. dakikada devam ederken orta sahada bir sakatlık yaşandı bunun üzerine hakem maçı durdurarak hava atışı verdi. Hava atışında topu yere bırakan hakem top yere düştükten […]

 Ümraniyespor Samsunspor maçında ilginç anlar

31.01.2021 - 14:16

Güncelleme : 31.01.2021 - 14:16

Tff birinci ligde zirve yarışı devam ederken zirveye oynayan takımlardan bügün Ümraniye belediyespor ile Samsunspor karşılaştı.

20210131 164633 1 Ümraniyespor Samsunspor maçında ilginç anlar Centimenlik

Ümraniyespor sahasında karşılaşan iki takımın maçında son dakikalarda ilginç anlar yaşandı. Maç 92. dakikada devam ederken orta sahada bir sakatlık yaşandı bunun üzerine hakem maçı durdurarak hava atışı verdi. Hava atışında topu yere bırakan hakem top yere düştükten sonra Samsunspor lu futbolcu hakeme oyna hareketine bakarken Ümraniyespor lu Nail topu alıp kaleye giderken halende oyna diye işaret etti ve bunun üzerine Nail kaleciyi geçerek golu attı.

Son dakika da 2-1 Ümraniyespor bu gol ile öne geçince Samsunspor hocası Ertuğrul Sağlam hakeme sert tepki vererek sahaya girince kırmızı kart görerek tribüne gönderildi daha sonra Samsunspor lu futbolcular da üstüste kartlar gördü .

Daha sonra uzun itirazlardan sonra santra yapıldı Ümraniyespor lu futbolcular topa girmeyerek Samsunspor lu Nadir Çiftçi ile skoru 2-2 ye getirdi ve hakem maçı bitirdi.

Maçtan sonra yapılan yorumlarda kural hatası olduğu ve maçın tekrarı gerektiği yazıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın