Cumhurbaşkanı Erdoğan okullar için tarih verdi

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bilim kurulu toplantısı sonrası konuştu. Okullar ne zaman açılıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan bilim kurulu sonrası yaptığı açıklama da dünyada yaşanan corona virüs sonrası ülkemizide etkilediğini ve bu çerçevede bazı destekler verildiğini açıklayarak verilen destekler ile bu desteklerin 70 milyar bulduğunu belirtti. Erdoğan yeni bir anayasa yazma zamanı geldiğini bu çalişmalar sürdüğünü […]

 Cumhurbaşkanı Erdoğan okullar için tarih verdi

01.02.2021 - 18:16

Güncelleme : 01.02.2021 - 18:16

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bilim kurulu toplantısı sonrası konuştu.

20210201 211503 1 Cumhurbaşkanı Erdoğan okullar için tarih verdi Cumhurbaşkanı Erdoğan

Okullar ne zaman açılıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan bilim kurulu sonrası yaptığı açıklama da dünyada yaşanan corona virüs sonrası ülkemizide etkilediğini ve bu çerçevede bazı destekler verildiğini açıklayarak verilen destekler ile bu desteklerin 70 milyar bulduğunu belirtti.

Erdoğan yeni bir anayasa yazma zamanı geldiğini bu çalişmalar sürdüğünü ve cumhur ittifak ortağı kabul etmesiyle bu çalişmaların hızlanacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan okulların açılmasi konusunda köy okullarının 15 şubatta merkezi ilköğretim okulların da 1 mart ta kademeli açılacağını gerekli görüldüğünde bu sürenin uzayacağını açıkladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın