Tahkim kurulundan Oğulcan kararı

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇaykur Rizespor dan geçen sezon lig bitmeden ayrılarak serbest kalma hakkı iddia ederek Galatasaray ile sözleşme imzalayan Oğulcan Çağlayan için çaykur Rizespor mahkemeye başvurmuş bonservis talep etmişti. Spor mahkemesi verdiği karar ile Oğulcan Çağlayan 6 ay futboldan men ve çaykur Rizespor a 1.2 milyon bönservis ödenmesi kararı vermişti. Kararın tahkim kuruluna gitmesi üzerine tahkim […]

 Tahkim kurulundan Oğulcan kararı

08.02.2021 - 20:04

Güncelleme : 08.02.2021 - 20:05

Çaykur Rizespor dan geçen sezon lig bitmeden ayrılarak serbest kalma hakkı iddia ederek Galatasaray ile sözleşme imzalayan Oğulcan Çağlayan için çaykur Rizespor mahkemeye başvurmuş bonservis talep etmişti.

20210110 192302 Tahkim kurulundan Oğulcan kararı Çaykur Rizespor

Spor mahkemesi verdiği karar ile Oğulcan Çağlayan 6 ay futboldan men ve çaykur Rizespor a 1.2 milyon bönservis ödenmesi kararı vermişti.

Kararın tahkim kuruluna gitmesi üzerine tahkim kurulu bügün bir karar verdi. Tahkim kurulu kararında :

“Profesyonel Futbolcu Tescil İşleri Müdürlüğü’ne yazı yazılarak; davalı futbolcunun huzurdaki davada ihtilafa konu lisans süreci ile ilgili yazışmaların örneğinin istenmesine ve dosyanın incelemeye alınmasına karar verilmiştir.” denildi.

Buna göre dosya ve yazışmalar tahkimce incelenerek karar verilecek.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın