Smudica ya bakkal şoku 0-2

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇaykur Rizespor kendi sahasında Bb Erzurumspor ‘a kaybetti 0-2 Smudica geldikten sonra çıkış arayan Çaykur Rizespor Mesut Bakkal geldikten sonra 5 maçtır kaybetmeyen komşu BB Erzurumspor a mağlub oldu. Maça bir türlü ağırlığını koyamayan ev sahibi takım sürekli hücüma çıkışlarda hatalı paslar ile rakibe firsat verdi. İlk yarıda sadece kaleye bir isabetli şut atabilen […]

 Smudica ya bakkal şoku 0-2

12.02.2021 - 18:15

Güncelleme : 12.02.2021 - 18:18

Çaykur Rizespor kendi sahasında Bb Erzurumspor ‘a kaybetti 0-2

Smudica geldikten sonra çıkış arayan Çaykur Rizespor Mesut Bakkal geldikten sonra 5 maçtır kaybetmeyen komşu BB Erzurumspor a mağlub oldu. Maça bir türlü ağırlığını koyamayan ev sahibi takım sürekli hücüma çıkışlarda hatalı paslar ile rakibe firsat verdi.

İlk yarıda sadece kaleye bir isabetli şut atabilen çaykur Rizespor un yerden seken o şutu Erzurumspor kalecisi kurtardı.

İkinci yarı da aynı oyunu sürdüren Çaykur Rizespor 67. dakikada eski futbolcusu atif chedju ayağından golu gördü 84.dakikada fernando kırmızı kart gördü Cuneyt Çakır’ın 6 dakika uzatma verdiği maçta 92. dakikada kontraataktan ikinci golu kalesine gördü ve maçta bu skorla sona erdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın