Cumhurbaşkanı Erdoğan Kadir Topbaş in cenazesine katılacak

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarBügün vefat eden eski İstanbul büyükşehir belediye başkanı Kadir Topbaş için Cumhurbaşkanı Erdoğan tekrar Rize’den ayrılarak cenazeye katılacak. Ak parti il kongresine katılmak ve bir dizi inceleme için Rize’de bulunan Erdoğan bügün Elaziğ da vefat eden hafiz Abdullah Kadirli nin cenazesine katılan Erdoğan döndüğünde Topbaş’in vefati haberini aldı. Kadir Topbaş içim twitter dan şu […]

 Cumhurbaşkanı Erdoğan Kadir Topbaş in cenazesine katılacak

13.02.2021 - 17:14

Güncelleme : 13.02.2021 - 17:16

Bügün vefat eden eski İstanbul büyükşehir belediye başkanı Kadir Topbaş için Cumhurbaşkanı Erdoğan tekrar Rize’den ayrılarak cenazeye katılacak.

FB IMG 1613229769243 1 Cumhurbaşkanı Erdoğan Kadir Topbaş in cenazesine katılacak Cumhurbaşkanı Erdoğan

Ak parti il kongresine katılmak ve bir dizi inceleme için Rize’de bulunan Erdoğan bügün Elaziğ da vefat eden hafiz Abdullah Kadirli nin cenazesine katılan Erdoğan döndüğünde Topbaş’in vefati haberini aldı. Kadir Topbaş içim twitter dan şu paylaşımı yaptı :

20210201 211503 2 Cumhurbaşkanı Erdoğan Kadir Topbaş in cenazesine katılacak Cumhurbaşkanı Erdoğan

İstanbul Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı, kıymetli yol arkadaşımız Kadir Topbaş’ın vefatını derin bir teessürle öğrendim.

Kadir Bey’i, İstanbul’a ve ülkemize kattıklarını unutmayacağız. Kendisine Allah’tan rahmet; ailesine, sevenlerine ve milletimize başsağlığı diliyorum.

Erdoğan cenaze töreni tarihine göre İstanbul ‘a taziye için gidecek .

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın