İstanbul Kadir abisini kaybetti

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarEski İstanbul büyükşehir belediye başkanı mimar Kadir Topbaş corona virüs mikrobuna yenik düşerek vefat etti. İstanbul ‘da görev yaptığı iki dönem belediye başkanlığı döneminde adeta çağ atlatan özellikle trafikte yapılan yollar viyadukler ve metro hattında çok büyük hizmetleri olmuştu. Aslen Artvin Yusufeli den olan Beyoğlu ‘da saray muhallebicisi de sahiblerinden olan Topbaş beyefendi kişiliği […]

 İstanbul Kadir abisini kaybetti

13.02.2021 - 15:23

Güncelleme : 13.02.2021 - 15:24

Eski İstanbul büyükşehir belediye başkanı mimar Kadir Topbaş corona virüs mikrobuna yenik düşerek vefat etti.

FB IMG 1613229769243 İstanbul Kadir abisini kaybetti Ak parti

İstanbul ‘da görev yaptığı iki dönem belediye başkanlığı döneminde adeta çağ atlatan özellikle trafikte yapılan yollar viyadukler ve metro hattında çok büyük hizmetleri olmuştu.

Aslen Artvin Yusufeli den olan Beyoğlu ‘da saray muhallebicisi de sahiblerinden olan Topbaş beyefendi kişiliği ile çok sevilen bir insandi.

Memleketi Artvin’de de çok sevilen yardımları olan Topbaş vefati herkesi üzdü. Siyasetçiler Ak partili yöneticiler ve İstanbul büyükşehir belediyesi şimdiki başkanı Ekrem İmamoğlu ‘da Kadir Topbaş’in vefati dolayısıyla mesaj yayınlarak üzüntülerini paylaşti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın