Rizeli eski vekilden önemli uyarılar

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarAk parti İstanbul eski milletvekili Rizeli Metin Külünk ‘ten hükümet ve bilim kuruluna dikkate alınması gereken uyarılar yaptı. Metin Külünk twitter dan yaptığı uyarıda vatandaşın artik yasaklardan pandemiden çok sıkıldığı ve bu yasaklar esnetilmezse seçimlerde hükümetin zarar göreceğini savunarak şu uyarıları yaptı . Büyükşehirlerde bir otobüsün içine 80 kişi seyahat etmesi tehlike olmazken lokanta […]

 Rizeli eski vekilden önemli uyarılar

13.02.2021 - 9:02

Güncelleme : 13.02.2021 - 9:05

Ak parti İstanbul eski milletvekili Rizeli Metin Külünk ‘ten hükümet ve bilim kuruluna dikkate alınması gereken uyarılar yaptı.

Metin Külünk twitter dan yaptığı uyarıda vatandaşın artik yasaklardan pandemiden çok sıkıldığı ve bu yasaklar esnetilmezse seçimlerde hükümetin zarar göreceğini savunarak şu uyarıları yaptı . Büyükşehirlerde bir otobüsün içine 80 kişi seyahat etmesi tehlike olmazken lokanta ve kafe, resturantlarda sosyal mesafeye uygun oturan müşterilermi tehlike oluşturuyor sa Demek ki otobüste vatandaşlarımız kalabalık ile seyahat edebildiğine göre yemek ve kahve evlerinde stadlar da okullarda da tedbirli olarak hayat edebilir diye konuştu.

20210212 144225 Rizeli eski vekilden önemli uyarılar Ak parti

Metin Külünk ayrıca bilim kurulunun DSÖ Dünya sağlık örgütünün baskısında olup olmadığını sorarken şunları söyledi:

Bilim kuruluna soruyoruz.
Kurul üyeleri ile Dünya sağlık örgütü ile arasındaki ilişki seviyesi nedir?
DSÖ’nün bilim kurulunun kararlarına müdahale etme hakkı var mıdır
DSÖ’nün bilim kurulunun kararlarına müdahale ediyor mu?
DSÖ bilim kuruluna baskı yapıyor mu? Sorularını sorarken halkın pandemi dolayısıyla işsiz kaldığını savunarak işsizlik konusunda da şu uyarıları yaptı:

Bilim Kurulunun dikkatine sunuyoruz:

Türkiye’de 911 ilçe var ve bunlardan biri olan Alanya’da 2019 yılında 120 bin olan sigortalı işçi sayısı 2020 yılında 60 bine düşmüş

Aldığınız tavsiye kararlarını gözden geçirmelisiniz!Sadece bir ilçede 2020’de 60 bin insanımız işsiz kalmış! Paylaşımını yaptı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın