Süleyman Soylu Karayılan ‘ı bin parçaya bölmezsek

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarKanlı terör örgütü pkk tarafindan kaçırılan 13 vatandaşımızın bir mağarada kurşuna dizerek şehit ettiği bügün ulaşılan vatandaşların olayından sonra her kesimden olduğu gibi içişleri bakanı Süleyman Soylu ‘da çok sert bir açıklama yaptı. Süleyman Soylu terörün bitti bitiyor olduğunu belirterek terörist başı Murat Karayılan in yakalayıp bin parçaya bölmezsek bu millet yüzümüze tükürsün diyerek […]

 Süleyman Soylu Karayılan ‘ı bin parçaya bölmezsek

14.02.2021 - 13:06

Güncelleme : 14.02.2021 - 13:06

Kanlı terör örgütü pkk tarafindan kaçırılan 13 vatandaşımızın bir mağarada kurşuna dizerek şehit ettiği bügün ulaşılan vatandaşların olayından sonra her kesimden olduğu gibi içişleri bakanı Süleyman Soylu ‘da çok sert bir açıklama yaptı.

Süleyman Soylu terörün bitti bitiyor olduğunu belirterek terörist başı Murat Karayılan in yakalayıp bin parçaya bölmezsek bu millet yüzümüze tükürsün diyerek şu paylaşımı yaptı.

20210214 153353 Süleyman Soylu Karayılan 'ı bin parçaya bölmezsek Devlet Bahçeli

Mhp genel başkanı Devlet Bahçeli de çok sert bir açıklama yaparak şunları söyledi:Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak, hiç kimse şablon ve bildik ezberlerin arkasına saklanamayacaktır. Masumların kafalarına kurşun sıkan hainleri kim aklamaya ve arkalamaya yelteniyorsa bilinsin ki cinayetlere taammüden iştirak etmiş demektir. Ve teröristtir.dedi..

20210214 155818 Süleyman Soylu Karayılan 'ı bin parçaya bölmezsek Devlet Bahçeli

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın