Öğretmenlere aşılama başladı okullar açılıyormu

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÖğretmenlere aşılama başladı Ülkemizde corona virüs vakalarından etkilenmemek için aşılama devam ediyor. Daha önce sağlik personeli ve 65 yaş üstüne aşılama yapıldıktan sonra şimdi de sırada okulların açılması ve eğitime devam etmek için öğretmenlere de aşılama başlatıldı. Bügün klinikte ilk olarak Milli eğitim bakanı Ziya Selçuk aşı olarak süreci başlatarak tüm öğretmenlerin aşı olarak […]

 Öğretmenlere aşılama başladı okullar açılıyormu

24.02.2021 - 9:39

Güncelleme : 24.02.2021 - 9:39

Öğretmenlere aşılama başladı

20210224 115649 Öğretmenlere aşılama başladı okullar açılıyormu aşı

Ülkemizde corona virüs vakalarından etkilenmemek için aşılama devam ediyor. Daha önce sağlik personeli ve 65 yaş üstüne aşılama yapıldıktan sonra şimdi de sırada okulların açılması ve eğitime devam etmek için öğretmenlere de aşılama başlatıldı.

Bügün klinikte ilk olarak Milli eğitim bakanı Ziya Selçuk aşı olarak süreci başlatarak tüm öğretmenlerin aşı olarak eğitime devam edileceğini söyledi.

Okulların açılması hakkında bilgiler veren Ziya Selçuk 1 mart vaka durumlarına göre valiliklerin vereceği karar ile okulların açılması planlandığını açıklarken yaptığı uyarıda kritik dönemde velilerin salgın da korunarak kurallara uymasiyle normalleşme olacağını ve eğitime devam edileceğinin uyarısı yaptı.

Okulların haftada iki gün yüzyüze ders olacağını ve ilkokullarda Türkçe ve Matematik dersinin ve din kültürü dersinin eğitim yapılacağını açıkladı

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın