Rizelilerden fanatik gazetesine yoğun tepki

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarRizeliler Çaykur Rizespor taraftarlarından fanatik gazetesine tepki yağıyor. Ulusal spor gazetesi fanatik gazetesine Çaykur Rizespor ve Rize hakkında yaptığı haberlere tepki göstererek fanatik okuma fanatik alma diye kampanya başlattılar. Daha bir kaç gün önce teknik direktör Smudica için para her zaman huzur getirmiyor diye manşet atan fanatik gazetesi dünde yaptığı haberde önümüzdeki yıl Giresunspor […]

 Rizelilerden fanatik gazetesine yoğun tepki

25.02.2021 - 22:22

Güncelleme : 25.02.2021 - 22:22

Rizeliler Çaykur Rizespor taraftarlarından fanatik gazetesine tepki yağıyor.

20210225 203719 Rizelilerden fanatik gazetesine yoğun tepki Çaykur Rizespor

Ulusal spor gazetesi fanatik gazetesine Çaykur Rizespor ve Rize hakkında yaptığı haberlere tepki göstererek fanatik okuma fanatik alma diye kampanya başlattılar.

Daha bir kaç gün önce teknik direktör Smudica için para her zaman huzur getirmiyor diye manşet atan fanatik gazetesi dünde yaptığı haberde önümüzdeki yıl Giresunspor ve Samsunspor çıkarsa karadenizde uzun yıllar sonra 3 takım olacak diye manşet atarak Çaykur Rizespor yok sayması yada düşecek diye hesabı hem taraftarlar hemde Rizelilerden tepki gösterdi. Bu tepkiye taraftar dernekleri eski futbolcusu Kurşat Duymuş gibi isimlerde katılarak destek verdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın