Davut Güloğlu baldan iyi anlarım

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarCumartesi gecesi star tv de İbo show programına Rizeli sanatçı Davut Güloğlu konuk oldu. Ibrahim Tatlises ‘in sunduğu programda Davut Güloğlu söylediği türküler ile renk katarken nasıl şöhret olduğunu anlattı. Davut Güloğlu ayrıca birde arabesk sanatçısı Adnan Şenses ten unutamazsın şarkisi söylerken beğeni topladı. Davut Güloğlu ile İbrahim Tatlises arasında ayrıca bal muhabbeti geçti. […]

 Davut Güloğlu baldan iyi anlarım

27.02.2021 - 22:15

Güncelleme : 27.02.2021 - 22:15

Cumartesi gecesi star tv de İbo show programına Rizeli sanatçı Davut Güloğlu konuk oldu.

20210228 001240 Davut Güloğlu baldan iyi anlarım Anzer balı

Ibrahim Tatlises ‘in sunduğu programda Davut Güloğlu söylediği türküler ile renk katarken nasıl şöhret olduğunu anlattı. Davut Güloğlu ayrıca birde arabesk sanatçısı Adnan Şenses ten unutamazsın şarkisi söylerken beğeni topladı.

Davut Güloğlu ile İbrahim Tatlises arasında ayrıca bal muhabbeti geçti. İbrahim Tatlises kendisine Anzer balı gönderildiğini baldan yediğini fakat gerçek Anzer balı olmadığını iddia edenler oldu dedi ve Güloğluna böyle bir şey olurmu sordu. Davut Güloğlu her sabah mutlaka bir kaşık bal yediğini ve baldan iyi anlarım dedi. Güloğlu balı kendisinin bir bakayım anlarım derken her işte olduğu gibi balında sahtesi olabileceğini söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın