Rize’de normalleşme varmi ?

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarCumhurbaşkanı Erdoğan bilim kurulu toplantısı sonrası beklenen normalleşme hakkinda açıklama yaptı. Corona virüs önlemleri nedeniyle alınan pandemi kurallarında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yaptığı basın toplantısında aydınlatmalar yaptı. Bu kapsamda 4 riskli bölgeye bölünen ülkemizde 1.riskli yani yüksek riskli bölgelerde yasaklar devam edilmesi diğer bölgelerde esneklikler getirildi. Bu kapsamda sokağa çıkma yasağı hafta içinde akşam […]

 Rize’de normalleşme varmi ?

01.03.2021 - 18:07

Güncelleme : 01.03.2021 - 18:07

Cumhurbaşkanı Erdoğan bilim kurulu toplantısı sonrası beklenen normalleşme hakkinda açıklama yaptı.

Corona virüs önlemleri nedeniyle alınan pandemi kurallarında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yaptığı basın toplantısında aydınlatmalar yaptı.

Bu kapsamda 4 riskli bölgeye bölünen ülkemizde 1.riskli yani yüksek riskli bölgelerde yasaklar devam edilmesi diğer bölgelerde esneklikler getirildi.

Bu kapsamda sokağa çıkma yasağı hafta içinde akşam saat 21 den sabah 05 e kadar devam ederken haftasonu yasağı cumartesi kalktı sadece pazar devam ediyor

Eğtimde yine yüksek riskli bölgelerde uzaktan devam ederken liseler de sınavlar yüzyüze yapılacak.

İstanbul gibi 3. ve daha düşük bölgelerde lokanta cafe ve restoranların açılması yüzde elli kapasite devam edilmesi kararı alındı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın