Smudica saha kenarinda ölmek istemiyorum

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇaykur Rizespor teknik direktörü Smudica dan ayrılık sözleri saha kenarinda ölmek istemiyorum Çaykur Rizespor da Thomas tan sonra takımın başına geçen Smudica beş haftadır galibiyet göremeyince Kayserispor maçi sonrasi istifa sinyalleri verdi. Geçen hafta Ankaragücü maçı sonrası bu takıma morinho gelse kurtaramaz diyerek tepki çeken Smudica Hes kablo Kayserispor mağlubiyeti sonrasi istifa düşündüğünü söyleyerek […]

 Smudica saha kenarinda ölmek istemiyorum

04.03.2021 - 7:47

Güncelleme : 04.03.2021 - 7:47

Çaykur Rizespor teknik direktörü Smudica dan ayrılık sözleri saha kenarinda ölmek istemiyorum

20210227 185149 Smudica saha kenarinda ölmek istemiyorum Çaykur Rizespor

Çaykur Rizespor da Thomas tan sonra takımın başına geçen Smudica beş haftadır galibiyet göremeyince Kayserispor maçi sonrasi istifa sinyalleri verdi.

Geçen hafta Ankaragücü maçı sonrası bu takıma morinho gelse kurtaramaz diyerek tepki çeken Smudica Hes kablo Kayserispor mağlubiyeti sonrasi istifa düşündüğünü söyleyerek şunları söyledi: Hafta içi yönetim ile görüşeceğim belki bir kan değişikliği iyi gelir.hayatımda ilk kez bir takımı çıkış yapamadım aramızda uyuşmazlık var saha kenarında ölmek istemiyorum. Belki bir hoca değişikliği takıma iyi gelir üzgünüm dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın