Remy çok profesyonel

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇaykur Rizespor un çiçeği burnunda teknik direktörü Bülent Uygun basına konuştu. Basın toplatısında soruları cevaplayan Uygun önümüzde çok önemli başarılı bir takım ve gol kralı futbolcusu olan bir takım olan Atakaş Hatayspor maçımız var sekiz maç üzerine bu maçı kazanmak istiyoruz . Smudica dönemine atif yaparak bu dönemi unutmak istiyoruz futbolcularimiz genç çocuklar bu […]

 Remy çok profesyonel

10.03.2021 - 15:49

Güncelleme : 10.03.2021 - 15:49

Çaykur Rizespor un çiçeği burnunda teknik direktörü Bülent Uygun basına konuştu.

Basın toplatısında soruları cevaplayan Uygun önümüzde çok önemli başarılı bir takım ve gol kralı futbolcusu olan bir takım olan Atakaş Hatayspor maçımız var sekiz maç üzerine bu maçı kazanmak istiyoruz .

Smudica dönemine atif yaparak bu dönemi unutmak istiyoruz futbolcularimiz genç çocuklar bu sözlerden etkilenmemeleri mümkün değil diye konuştu .

Bülent Uygun birinci bölgeden ikinci ve üçüncü bölgeye geçmekte zorluk yaşadıklarını bunu çözmeye çaliştıklarını söyledi..

Remy konusunda

Remy çok profesyonel bir futbolcu çok iyi çalişyor yakında aramızda olur sakatlığı konusunda belki bir fizyoterapist tutarız kafası rahatlaması için dedi.

Bülent Uygun kendisinin eski bir gol kralı olduğu için kazanmak gol atmak istediklerini söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın