Mhrs randevu almada kolay yolu

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarSağlik bakanlığı tarafindan hastanelerde yoğunluğu önlemek için başlatmiş olduğu mhrs sistemi yani hastane muayene randevu sistemi için artik üye olma ve şifre alma konusunda kolaylık geliyor. Hasta olan vatandaşların muayene olmak için hastanelerde giderek saatlerce beklemeyi önlemek amacıyla randevu sistemine geçiş yapıldı. Vatandaş mhrs sisteminden randevu almak için sisteme üye oluyordu ve şifre alıyordu […]

 Mhrs randevu almada kolay yolu

11.03.2021 - 18:17

Güncelleme : 11.03.2021 - 18:17

Sağlik bakanlığı tarafindan hastanelerde yoğunluğu önlemek için başlatmiş olduğu mhrs sistemi yani hastane muayene randevu sistemi için artik üye olma ve şifre alma konusunda kolaylık geliyor.

20210311 202644 Mhrs randevu almada kolay yolu Hastane randevu

Hasta olan vatandaşların muayene olmak için hastanelerde giderek saatlerce beklemeyi önlemek amacıyla randevu sistemine geçiş yapıldı. Vatandaş mhrs sisteminden randevu almak için sisteme üye oluyordu ve şifre alıyordu .

Yanliz şifreyi unutanlar kayıt olmakta zorluk çekenler oluyordu. Sağlik bakanlığı bu zorlukları önlemek için yeni bir adım attı .

Artik e devlet şifresi ile mhrs sisteminden randevu alınabilecek.

E devlet şifresi olan vatandaşlar mhrs sisteminden e devlet şifresi ile girerek hastanelerden doktorunu seçerek muayene için tarih ve saat alarak beklemeden muayene olacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın