Çaykur Rizespor Atakaş Hatayspor üç puandan çok fazla bir maç

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇaykur Rizespor kendi sahasında cumartesi günü saat 16.00 da Atakaş Hatayspor ile karşilaşacak. Süper lig de yeni hocası Bülent Uygun ile çıkacağı ilk maç olan Atakaş Hatayspor maçı Çaykur Rizespor camiası için bir maç yada üç puandan çok daha önemli bir maç durumuna gelmiş. Süper lig’de sekiz haftadır galibiyet göremeyen ve ligde 28 puan […]

 Çaykur Rizespor Atakaş Hatayspor  üç puandan çok fazla bir maç

12.03.2021 - 20:45

Güncelleme : 12.03.2021 - 20:45

Çaykur Rizespor kendi sahasında cumartesi günü saat 16.00 da Atakaş Hatayspor ile karşilaşacak.

20210312 230135 Çaykur Rizespor Atakaş Hatayspor üç puandan çok fazla bir maç Atakaş Hatayspor

Süper lig de yeni hocası Bülent Uygun ile çıkacağı ilk maç olan Atakaş Hatayspor maçı Çaykur Rizespor camiası için bir maç yada üç puandan çok daha önemli bir maç durumuna gelmiş.

Süper lig’de sekiz haftadır galibiyet göremeyen ve ligde 28 puan ile 17. sırada olan takım bu hafta rakiplerinin de yapacağı maçlar açısından çok önemli bir firsat maçı durumunda.

Çaykur Rizespor bu maçtan alacağı üç puan ile 31 çıkacakken rakipleri de çok zorlu rakiplerle maçları var.

Çaykur Rizespor dan alt sırada BB Erzurumspor Trabzonspor ile Ankaragücü çıkışta olan Göztepe Denizlispor ise Antep deplasmanında Hes kablo Kayserispor ise Galatasaray ile Konyaspor Kasımpaşa ile karşilaşacak Gençlerbirliği ise Fenerbahçe ile karşilaşacak dolayısıyla Çaykur Rizespor bu maçtan alacağı üç puan kurtuluş umudu doğacak ilerisi için moral ve çıkış olabilir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın