Fahrettin Koca yeni tabloyu açıkladı Rize kaçıncı

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 Paylaşımlar2020 yılını tüm dünyaya kabusa çeviren insanları evine kapatan binlerce kişinin ölümüne sebep olan sağlık sitemine ağır yükler getiren corona virüs için önlemler sürerken ülkemizde mücadele devam ediyor. Bu kapsamda sağlik bakanlığı ülkemizde sıkı takıbı sürdürüyor. Hayatın normalleşmesi için atılacak adımlardan birisi de haritada yüzbinde vaka sayısı takibi önemli bir yer tutmaktadır. Geçtiğimiz günlerde […]

 Fahrettin Koca yeni tabloyu açıkladı Rize kaçıncı

16.03.2021 - 9:03

Güncelleme : 16.03.2021 - 9:03

2020 yılını tüm dünyaya kabusa çeviren insanları evine kapatan binlerce kişinin ölümüne sebep olan sağlık sitemine ağır yükler getiren corona virüs için önlemler sürerken ülkemizde mücadele devam ediyor.

20210316 113857 Fahrettin Koca yeni tabloyu açıkladı Rize kaçıncı Corona

Bu kapsamda sağlik bakanlığı ülkemizde sıkı takıbı sürdürüyor. Hayatın normalleşmesi için atılacak adımlardan birisi de haritada yüzbinde vaka sayısı takibi önemli bir yer tutmaktadır.

Geçtiğimiz günlerde bu tabloda Rize ikinci sırada çıkması çok konuşulmuştu eleştiriler olmuştu. Sağlik bakanlığı ve Rize valiliği ve belediye işbirliğiyle yapılan denetimler ve alınan önlemler ile Rize dün akşam açıklanan tabolda Rize 188.18 ile 11. sırada yer aldı.

Listede Samsun zirvede kalirken sinop ve Giresun 2. ve 3. Luğu paylaşti

Rize de normalleşme olması için vaka sayıları daha aşağı çekilmesi yüzbinde 35 rakamlarına gelmesi gerekiyor .

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın