Rize en çok azalanlardan

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarRize corona virüste en çok azalanlar arasında. Corona virüsten kurtulmak için başlatılan corona virüs tabolsunda ilimiz Rize ikinci sırada çıkması çok eleştırılmış ve sıkı tedbirler ve denetimler gelmişti . Rize halkı duyarsızlıkla eleştirilmiş ve corona Rize’de bitmez söylenmeye başlanmıştı. Ancak Rize valiliği ve belediye ve emniyet küvvetleri organize çalişması sonucu meyverini verdi ve Rize […]

 Rize en çok azalanlardan

16.03.2021 - 17:17

Güncelleme : 16.03.2021 - 17:17

Rize corona virüste en çok azalanlar arasında.

20210316 200310 Rize en çok azalanlardan Corona

Corona virüsten kurtulmak için başlatılan corona virüs tabolsunda ilimiz Rize ikinci sırada çıkması çok eleştırılmış ve sıkı tedbirler ve denetimler gelmişti . Rize halkı duyarsızlıkla eleştirilmiş ve corona Rize’de bitmez söylenmeye başlanmıştı. Ancak Rize valiliği ve belediye ve emniyet küvvetleri organize çalişması sonucu meyverini verdi ve Rize en çok azalanlar listesinde.

Sağlik bakanı Fahrettin Koca yaptığı paylaşımda bu tabloyu vererek şu uyarıyıda yaptı :Son hafta 100.000 nüfusta vaka görünme oranı en çok artan illerimiz: Samsun, Kilis, Balıkesir, İstanbul ve Yalova. En çok azalan illerimiz: Sakarya, Ordu, Amasya, Rize ve Burdur. Birlikte tedbirlere uyarak kontrollü normalleşmeye destek olalım.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın