Rizelilerde bayram erken geldi

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarRizeliler bayramı erken yaşadı. Rize’nin futbolda Tff süper lig temsilcisi Çaykur Rizespor ligde geçirdiği kötü günler sonunda sekiz hafta galibiyet göremeyen ve üçüncü hoca olarak Bülent Uygun ile anlaşaşarak hoca sorununu çözen Rize temsilcisinin iki hafta da iki güçlü rakibi Atakaş Hatayspor ve deplasmanda şampiyonluğun güçlü adaylarından Fatih Terim’in takımı Galatasaray’ ı İstanbul Türk […]

 Rizelilerde bayram erken geldi

20.03.2021 - 13:57

Güncelleme : 20.03.2021 - 14:17

Rizeliler bayramı erken yaşadı.

20210320 171501 Rizelilerde bayram erken geldi Çaykur Rizespor

Rize’nin futbolda Tff süper lig temsilcisi Çaykur Rizespor ligde geçirdiği kötü günler sonunda sekiz hafta galibiyet göremeyen ve üçüncü hoca olarak Bülent Uygun ile anlaşaşarak hoca sorununu çözen Rize temsilcisinin iki hafta da iki güçlü rakibi Atakaş Hatayspor ve deplasmanda şampiyonluğun güçlü adaylarından Fatih Terim’in takımı Galatasaray’ ı İstanbul Türk telekom stadyumunda 4-3 yenerek büyük mutluluk yaşattı.

Geçen yıl kendi sahasında kaybettiği ve hakem karlarının konuşulduğu maçtan sonra Bülent Uygun yönetiminde hem Galatasaray maçından 3 puan ile dönerken hem de üst üste iki galibiyet 34 puan ile 12. sıraya yükselmesi kentte ve gürbetteki Rizelileri mutlu etti.

Maçtan sonra Twitter da maç en çok konuşulanlardan olarak gündem oldu.

Çaykur Rizespor taraftarları çeştli paylaşımlar ile mutluluklarını gösterdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın