Çaykur işçi alımına nasıl başvurulur ?

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇaykur 2021 sezonu yaş çay kampanyası ve ileriki yıllar için işçi almaya başladı. 300 doldurma boşaltma beden işçisi olarak çalişaşacak alımlar işkur üzerinden yapılıyor. Nasıl başvuru yapılır ? İşkur üzerinden yapılacak başvuruda şartlar 49 yaşından büyük enson 1972 doğumlu olmak daha büyük olmamak .Çay fabrikalarının bulunduğu illerde ikamet etmek şart mevcut . İşkur üzerinden […]

 Çaykur işçi alımına nasıl başvurulur ?

23.03.2021 - 15:31

Güncelleme : 23.03.2021 - 15:45

Çaykur 2021 sezonu yaş çay kampanyası ve ileriki yıllar için işçi almaya başladı.

300 doldurma boşaltma beden işçisi olarak çalişaşacak alımlar işkur üzerinden yapılıyor.

Nasıl başvuru yapılır ?

İşkur üzerinden yapılacak başvuruda şartlar 49 yaşından büyük enson 1972 doğumlu olmak daha büyük olmamak .Çay fabrikalarının bulunduğu illerde ikamet etmek şart mevcut .

İşkur üzerinden başvuru yapmak için ilk önce işkur e şübe https://esube.iskur.gov.tr/ ye kayıt olunur.Kayıt olduktan sonra alınacak şifre ve Tc kimlik no ile giriş yapılır ve arama bölgesinde Çaykur yaz ve ilanlar çıktıktan sonra çalişmak istediğin fabrika seçilir eğer meslek eklenmemişsen meslek olarak öz geçmiş düzenlemede yükleme boşaltma beden işçisi seçilir ve sonra ilanlar da fabrika seçilir ve şartları taşidiğim onaylanır ve başvur butonu tıklanır onaylandığında başvuru alınmıştır yeşil yazı görüntüsü ekrana çıkar başvuru işlemi tamamlanmiştir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın