Yaş çay destekleme parası yatıyor

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarYAŞ ÇAY DESTEKLEME BEDELLERİ ÖDEME TARİHİ BELLİ OLDU ! Tarım ve Orman Bakanlığının 2020 yaş çay destekleme primlerinin ödemeleri için Hazine ve Maliye Bakanlığına ödeme bilgisini sunduğu bilgisine ulaşıldı. ÇAYKUR, yaklaşık 190 bin yaş çay üreticisine yaklaşık 190 milyon lira destekleme primi ödeyecek. olay53 haber muhabirimizin Bakanlık kaynaklarından edindiği bilgilere göre, Tarım ve Orman […]

 Yaş çay destekleme parası yatıyor

25.03.2021 - 20:33

Güncelleme : 25.03.2021 - 20:35

YAŞ ÇAY DESTEKLEME BEDELLERİ ÖDEME TARİHİ BELLİ OLDU !

Tarım ve Orman Bakanlığının 2020 yaş çay destekleme primlerinin ödemeleri için Hazine ve Maliye Bakanlığına ödeme bilgisini sunduğu bilgisine ulaşıldı.

ÇAYKUR, yaklaşık 190 bin yaş çay üreticisine yaklaşık 190 milyon lira destekleme primi ödeyecek. olay53 haber muhabirimizin Bakanlık kaynaklarından edindiği bilgilere göre, Tarım ve Orman Bakanlığının ödemelerin yapılması için Hazine ve Maliye Bakanlığına bilgilendirmede bulundu.

Bu kapsamda Hazine ve Maliye Bakanlığının çalışmalarını tamamlaması halinde 26 Mart Cuma akşamı saat: 18.00’dan sonra üreticilerin ilgili banka şubelerine ödemeleri göndereceği bilgisine ulaşıldı. Ödemelerin Cuma günü akşamına yetişmesi halinde üreticiler 29 Mart Pazartesi gününden itibaren hesaplarındaki parayı çekebilecek.

Çalışmaların tamamlanamaması durumunda ise ödemelerin bir sonraki Cuma gününe kalmasının söz konusu olduğu ancak bu durumun düşük bir ihtimal olduğu öğrenildi.

Kaynak: Olay53 haber sitesi

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın