Cumartesi yasağı geri geldi

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarCumhurbaşkanı Erdoğan bilim kurulu yeni korona virüs kararlarını açıkladı. Korona virüs takibi yapıldığı risk tablosu haritasının güncellendiği tabloda artan vakalar sonrası yüksek riskli bölge denilen kırmızı bölge il sayısı 58 e yükseldi. Bu çıkan tablo sonrasıda bilim kurulu yeniden kısıtlama kararlarına geri dönüş başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklama ile cumartesi günü tekrar sokağa çıkma […]

 Cumartesi yasağı geri geldi

29.03.2021 - 20:00

Güncelleme : 29.03.2021 - 20:09

Cumhurbaşkanı Erdoğan bilim kurulu yeni korona virüs kararlarını açıkladı.

Korona virüs takibi yapıldığı risk tablosu haritasının güncellendiği tabloda artan vakalar sonrası yüksek riskli bölge denilen kırmızı bölge il sayısı 58 e yükseldi.

Bu çıkan tablo sonrasıda bilim kurulu yeniden kısıtlama kararlarına geri dönüş başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklama ile cumartesi günü tekrar sokağa çıkma yasağı geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamasında ayrıca akşam 21.00 den sabah 05.00 kadar sokağa çıkma yasağı devam ederken lokantalar ve kafeler renk ayrımına bakmaksızın yüzde 50 kapasite ile açık olacak ve yine paket servis olacak şekilde ramazan boyunca da bu böyle devam edeceğini iftar ve sahur toplu yemekleri olmayacağını söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın