Sağlık bakanı Cemil hocayı unutmadı

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 Paylaşımlar2020 yılında Çin Wuhan kentinde başlayarak tüm dünyada etkisini gösteren corona virüs ülkemizde ortaya çıktığında tüm doktorlar seferber olmuştu. İRize Güneysu’dan İstanbul üniversitesi tıp fakültesi dekanı prof dr Cemil Taşçioğlu hoca da bu hastalar için mücadele ederken ne yazikki kendiside virüsün kurbanı olmuş ve coronadan kaybedilen ilk tip doktoru olmuştu. Bügün bu vakanın üzerinden […]

 Sağlık bakanı Cemil hocayı unutmadı

01.04.2021 - 17:46

Güncelleme : 01.04.2021 - 17:46

2020 yılında Çin Wuhan kentinde başlayarak tüm dünyada etkisini gösteren corona virüs ülkemizde ortaya çıktığında tüm doktorlar seferber olmuştu.

İRize Güneysu’dan İstanbul üniversitesi tıp fakültesi dekanı prof dr Cemil Taşçioğlu hoca da bu hastalar için mücadele ederken ne yazikki kendiside virüsün kurbanı olmuş ve coronadan kaybedilen ilk tip doktoru olmuştu.

Bügün bu vakanın üzerinden tam bir yıl geçtı ve Cemil Taşçioğlu hoca mensubu olduğu tip fakültesinde anılırken Sağlık bakanı Fahrettin Koca da Taşçioğlu nu unutmayarak bir mesaj yayınladı.

Prof. Cemil Taşçıoğlu hocamızı geçen yıl bugün, salgının oldukça zor döneminde kaybettik. Umutla karanlık iç içeyken. Büyük özverisiyle hepimize örnekti. Kendisini ve onun şahsında sağlık çalışanı bütün kayıplarımızı saygı ve rahmetle anıyoruz. Acımız büyük, yolumuzsa kısaldı. https://t.co/DLtJgyDySZ

20210401 202831 Sağlık bakanı Cemil hocayı unutmadı Cemil Taşçioğlu

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın