Bayraktar’dan uçak gemisine inen siha

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÜlkemizde ürettiği siha ve iha lar ile savunma sanayine büyük katkı sağlayan Selçuk Bayraktar bu seferde kanatları katlanarak uçak gemisine inebilen siha üretimine başliyor. Son yıllarda ürettiği siha lar sayesinde savunma sanayine yeniden yön veren teröre karşı büyük başarılar sağlayan ayrıca Azarbeycan Ermenistan arasında Karabağ savaşında savaşı Azarbeycan in kazanmasına rol oynayan ve İlham […]

 Bayraktar’dan uçak gemisine inen siha

04.04.2021 - 17:13

Güncelleme : 04.04.2021 - 17:13

Ülkemizde ürettiği siha ve iha lar ile savunma sanayine büyük katkı sağlayan Selçuk Bayraktar bu seferde kanatları katlanarak uçak gemisine inebilen siha üretimine başliyor.

20210404 193239 Bayraktar'dan uçak gemisine inen siha İha

Son yıllarda ürettiği siha lar sayesinde savunma sanayine yeniden yön veren teröre karşı büyük başarılar sağlayan ayrıca Azarbeycan Ermenistan arasında Karabağ savaşında savaşı Azarbeycan in kazanmasına rol oynayan ve İlham Aliyev tarafindan devlet şeref madalyası verdiği Bayraktar şimdide uçak gemisine kanatlarını katlayarak inebilen siha üretimine başlayacak.

Bayraktar dünyada savaşların artik insansız araçların silahlanmaya döndüğünü ve Türkiye olarak bu konuda çok önemli başarılar sağladığını söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın