Darbe heveslilerine sert tepki

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarDün gece 108 emekli amiralin kaleme aldığı yayınladığı bildiriye halktan ve devlet yönetiminden son derece sert tepki var. Deniz küvvetlerinden emekli olan amiral rütbesinden olduğu bildirilen kişilerin darbe tehdidi içeren boğazlar ve möntrö gibi anlaşmaları bahane gösterdikleri bildiri basına yansıyanca büyük tepki çekti. Türkiye cümhüriyeti Cumhurbaşkanlığı basın dailerleri ve Tbmm başkanı Mustafa Şentop tüm […]

 Darbe heveslilerine sert tepki

04.04.2021 - 12:49

Güncelleme : 04.04.2021 - 12:49

Dün gece 108 emekli amiralin kaleme aldığı yayınladığı bildiriye halktan ve devlet yönetiminden son derece sert tepki var.

Deniz küvvetlerinden emekli olan amiral rütbesinden olduğu bildirilen kişilerin darbe tehdidi içeren boğazlar ve möntrö gibi anlaşmaları bahane gösterdikleri bildiri basına yansıyanca büyük tepki çekti.

Türkiye cümhüriyeti Cumhurbaşkanlığı basın dailerleri ve Tbmm başkanı Mustafa Şentop tüm bakanlar milletvekilleri parti başkanları yaptıkları açıklama ile olaya sert tepki gösterdi.

Milliyetçi hareket partisi genel başkanı Devlet Bahçeli ‘de açıklamaya sert tepki göstererek darbe heveslisi olanlar emekli amirallere soruşturma açılıp rütbeleri sökülüp maaşları kesilmesi korumaları alınarak askeri lojmanlardan atılmalı diye konuştu.

Emekli amirallerin bildirisine halkta sosyal medyada yoğun tepki göstererek olayı kınadı. Twitter facebook gibi sosyal paylaşım hesaplarında vatandaşlar biz burdayız ,bekliyoruz,hodri meydan gibi hastaglarla tepkilerini gösterdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın