Çayeli’ne yeni kardeş belediye

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇayeli belediyesi yeni bir kardeş belediye kazandı. Çayeli belediyesi başkan İsmail Hakki Çiftçi girişimiyle kardeş belediyecilik anlayışını geliştirerek yeni belediyeler ile kardeşliği ve karşılıklı hizmet anlayışını geliştirdiği anlaşmalara devam ediyor. Bu kapsamda İstanbul Eyupsultan belediyesi ile anlaşan Çayeli belediyesi yeni bir kardeş belediye daha kazandı. Çayeli belediye başkanı İsmail Hakki Çiftçi ile Eyüpsultan belediye […]

 Çayeli’ne yeni kardeş belediye

09.04.2021 - 11:56

Güncelleme : 09.04.2021 - 12:07

Çayeli belediyesi yeni bir kardeş belediye kazandı.

20210408 205114 Çayeli'ne yeni kardeş belediye Çayeli belediyesi

Çayeli belediyesi başkan İsmail Hakki Çiftçi girişimiyle kardeş belediyecilik anlayışını geliştirerek yeni belediyeler ile kardeşliği ve karşılıklı hizmet anlayışını geliştirdiği anlaşmalara devam ediyor.

20210408 205103 Çayeli'ne yeni kardeş belediye Çayeli belediyesi

Bu kapsamda İstanbul Eyupsultan belediyesi ile anlaşan Çayeli belediyesi yeni bir kardeş belediye daha kazandı.

Çayeli belediye başkanı İsmail Hakki Çiftçi ile Eyüpsultan belediye başkanı Deniz Köken ve başkan yardımcısı Muhammet Çakır ve Eyüpsultan belediye meclis üyesi Mustafa Tüysüz hazır bulunduğu tören ile anlaşma imzaları atılarak karşılıklı ilişkilerin geliştirtirilmesi yardımlaşma ve dayanışma konularının önü açılması kararlaştırıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın