Türk futboluna yeni bir kaleci geliyor

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarTürk futboluna ve milli takıma yeni bir kaleci geliyor. Çaykur Rizespor gelecekte Türk futboluna kaleci olarak katkı sağlayacak bir kaleci Tarik Çetin ‘i sunar. Geçtiğimiz haftalarda Gokhan Akkan in eksikliğinde kalede güven veren ismi Tarik Çetin dünkü Trabzonspor maçında kendini ispatlayarak maça damga vurdu. Trabzonspor karşısında mutlak 7 gol pozisyonu kurtaran Tarik Çetin tüm […]

 Türk futboluna yeni bir kaleci geliyor

11.04.2021 - 15:17

Güncelleme : 11.04.2021 - 15:17

Türk futboluna ve milli takıma yeni bir kaleci geliyor.

20210411 130156 Türk futboluna yeni bir kaleci geliyor Çaykur Rizespor

Çaykur Rizespor gelecekte Türk futboluna kaleci olarak katkı sağlayacak bir kaleci Tarik Çetin ‘i sunar. Geçtiğimiz haftalarda Gokhan Akkan in eksikliğinde kalede güven veren ismi Tarik Çetin dünkü Trabzonspor maçında kendini ispatlayarak maça damga vurdu.

Trabzonspor karşısında mutlak 7 gol pozisyonu kurtaran Tarik Çetin tüm spor otoritesi ve yorumculardan olumlu eleştiriler alması dikkat çekti.

Maçta kendine güveni kurtarışları ve tecrübeli kaleci gibi çıkşları Tarik Çetin ‘i Türk futbolu ve mıllı takımın bu dönemde yetişen genç ve yetenekli kaleciler arasına ismini yazdıracağı ilerisi açık bir kaleci daha geldiğini gösterdiği eleştiriler almasına sebeb oldu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın