Futbol federasyonu yanlıştan döndü

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarFutbol federasyonu sonunda yanlıştan döndü. Geçtiğimiz haftalarda maçlar oynanırken sakatlık nedeniyle duran maçta futbolcular saha kenarina gelerek oruçlarını açması basında medyada oldukça yer alarak konuşulmuş ve bir çok vatsndaş futbolcuların bu durumda sebeb olmasına tepki göstermişti. Halkının yüzde 99 u müslüman olan ülkede iftar saatinin oruç tutan futbolculara göre ayarlanmaması doğru olmadığı hıristiyan futbolcular […]

 Futbol federasyonu yanlıştan döndü

21.04.2021 - 12:14

Güncelleme : 21.04.2021 - 12:14

Futbol federasyonu sonunda yanlıştan döndü.

20210421 145611 Futbol federasyonu yanlıştan döndü Futbol

Geçtiğimiz haftalarda maçlar oynanırken sakatlık nedeniyle duran maçta futbolcular saha kenarina gelerek oruçlarını açması basında medyada oldukça yer alarak konuşulmuş ve bir çok vatsndaş futbolcuların bu durumda sebeb olmasına tepki göstermişti.

Halkının yüzde 99 u müslüman olan ülkede iftar saatinin oruç tutan futbolculara göre ayarlanmaması doğru olmadığı hıristiyan futbolcular paskalya bayramında izinli olurken müslüman futbolcular a böyle muamele doğru olmadığı tepkisi almıştı.

Türkiye futbol federasyonu bu görüntüler üzerine harekete geçerek maç saatlerinde değişiklik yaparak yarım saat sonra ya aldı.

Federasyon yaptığı açıklama ile saat 19:00 da olan maçlar 19:30 a alınarak bu yanlıştan dönüldü.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın