Çay üreticisi seyahat belgesi nasıl alınır ?

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇay sezonu gelirken artan corona virüs vakaları yüzünden yeniden 15 gün sürecek kısıtlamalar geldi. Perşembe günü saat 19.00 da başlayacak kısıtlamalar da seyahat kısıtlaması getirilerek sadece izin belgesi olanlar seyahat edebilecek çay bahçeleri ne gitmek isteyen üreticilerde e devlet üzerinden başvuru yaparak seyahat izin belgesi alabilecek. Seyahat izin belgesi nasil alınacak ? İlgili Haber […]

 Çay üreticisi seyahat belgesi nasıl alınır ?

27.04.2021 - 12:48

Güncelleme : 27.04.2021 - 12:48

Çay sezonu gelirken artan corona virüs vakaları yüzünden yeniden 15 gün sürecek kısıtlamalar geldi.

Perşembe günü saat 19.00 da başlayacak kısıtlamalar da seyahat kısıtlaması getirilerek sadece izin belgesi olanlar seyahat edebilecek çay bahçeleri ne gitmek isteyen üreticilerde e devlet üzerinden başvuru yaparak seyahat izin belgesi alabilecek.

Seyahat izin belgesi nasil alınacak ?

ÇÇay üreticisi seyahat belgesi e devlet şifresi ile türkiye.gov.tr üzerinden alınabiliyor. Türkiye.gov.tr sayfasına giriş yatıktan sonra arama boşluğuna seyahat izin belgesi yazdığında üst kısımda çay üreticisi seyahat izin belgesi seçiyorsunuz ve formu ikamet bilgilerini ve ailede seninle seyahat edecekleri ve gideceğin memleketi seçiyorsun ve en sonunda bulunan kuralları onayliyorsun ve onayliyorsun .

Telefonuna gelen mesaj ile izin belgesi gelmiş oluyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın