İkizdere’nin şair nüfüs müdürü emekli oldu

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarDevlet memurluğu görevinin yanında şair ve yazar kişiliği ile taninan Adem İmdat Kesici İkizdere nüfüs müdürlüğü görevinden emekliye ayrıldı. Yazdığı şiir ve şarkı sözleriyle sevilen taninan bir çok sanatçıya eser vermiş sanatçı kişiliği ile bilinen Kesici özellikle baktum ağladum şarkı sözleriyle gündem olmuştu. Araştırmacı kişiliği şairliği ile yazdığı şarkı sözleriyle mesam (müzisyen sanatçılar üyesi) […]

 İkizdere’nin şair nüfüs müdürü emekli oldu

07.05.2021 - 16:53

Güncelleme : 07.05.2021 - 16:55

Devlet memurluğu görevinin yanında şair ve yazar kişiliği ile taninan Adem İmdat Kesici İkizdere nüfüs müdürlüğü görevinden emekliye ayrıldı.

20210507 190358 1 İkizdere'nin şair nüfüs müdürü emekli oldu İkizdere

Yazdığı şiir ve şarkı sözleriyle sevilen taninan bir çok sanatçıya eser vermiş sanatçı kişiliği ile bilinen Kesici özellikle baktum ağladum şarkı sözleriyle gündem olmuştu.

Araştırmacı kişiliği şairliği ile yazdığı şarkı sözleriyle mesam (müzisyen sanatçılar üyesi) de olan Kesici Rize ilçelerinde çeşitli memuriyet görevlerinde bulundaktan sonra son olarak görev yaptığı İkizdere nüfüs müdürlüğü görevinden Rize nüfüs müdürü Enes Tüfekçi ye yaptığı başvuru ile emekliye ayrılarak görevi tamamladı .

c009535f 5ec8 415b 96da 3629db57fe0d İkizdere'nin şair nüfüs müdürü emekli oldu İkizdere

Rize nüfüs müdürü Enes Tüfekçi yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın