Yaş çay da kampanya başliyor

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarYaş çay da kampanya başlıyor. Çaykur genel müdürlüğü yaptığı açıklama ile yaş çay kampanyası bayramdan sonra 17 mayıs pazartesi günü dekar başı 600 kg olarak başliyor. Çaykur genel müdürü Yusuf Ziya Alim açıklamasında geçen yıl tecrübesiyle bu yıl pandemi kurallarına uygun şekilde randevulu olarak yapılacağını açıkladı. Alim çayların tam olgunlaşmasını beklemeden başlamanın ilerisi günler […]

 Yaş çay da kampanya başliyor

12.05.2021 - 13:07

Güncelleme : 12.05.2021 - 13:07

Yaş çay da kampanya başlıyor.

IMG 20210512 020634 160 Yaş çay da kampanya başliyor Artvin

Çaykur genel müdürlüğü yaptığı açıklama ile yaş çay kampanyası bayramdan sonra 17 mayıs pazartesi günü dekar başı 600 kg olarak başliyor.

Çaykur genel müdürü Yusuf Ziya Alim açıklamasında geçen yıl tecrübesiyle bu yıl pandemi kurallarına uygun şekilde randevulu olarak yapılacağını açıkladı.

Alim çayların tam olgunlaşmasını beklemeden başlamanın ilerisi günler açısındsn faydalı olacağını belirterek üreticilere bsşlama çağrısı yaptı.

Yaş Çay Kampanyası 17 Mayıs Pazartesi itibariyle başlayacaktır. Birinci sürgün yaş çay alım kotası dekara 600 kg olarak uygulanacaktır. Üreticilerimizin hasat olgunluğuna ulaşmış olan çaylarını beklemeden evsafına uygun olarak toplamaları kalite anlamında önem arz etmektedir. Bilinmelidir ki kalite bahçeden başlar. Bu vesile ile tüm üretici ve çalışanlarımızın mübarek Ramazan bayramlarını tebrik eder, sağlıklı, mutlu ve bereketli bir kampanya geçirilmesini dileriz B001

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın