Fis fis ismail dua istedi

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarAtv de yayınlanan çocuklar duymasın dizisinde oynadığı fis fis ismail karekteriyle taninan ve sevilen Rize Çayeli Kestanelik köyünden İsmail Yağcı dua istedi. Yağcı kendisinin sigara ve içkisi olmadığını ama yaşadığı stresin kendisini bu hale getirdiğini ve stresden uzak olun diye uyardı. Kalp ana damarda tıkanııklık olduğu bu operasyonların zor olduğu kendisine dua edilmesini isteyerek […]

 Fis fis ismail dua istedi

13.05.2021 - 13:39

Güncelleme : 13.05.2021 - 13:39

Atv de yayınlanan çocuklar duymasın dizisinde oynadığı fis fis ismail karekteriyle taninan ve sevilen Rize Çayeli Kestanelik köyünden İsmail Yağcı dua istedi.

fis fis ismail foto iha 16 9 1620810113 880x495 1 Fis fis ismail dua istedi Çocuklar duymasın

Yağcı kendisinin sigara ve içkisi olmadığını ama yaşadığı stresin kendisini bu hale getirdiğini ve stresden uzak olun diye uyardı.

Kalp ana damarda tıkanııklık olduğu bu operasyonların zor olduğu kendisine dua edilmesini isteyerek ziyaret yasak dua değil diyerek bayrama çıkarsak ne mutlu çıkamazsakta Allah çıkanlara selamet versin dedi..

Yağcı Herkese üç günlük dünyada hayatın yalan olduğunu bilerek yaşamasını tavsiye ederim” Süleyman Yağcı yaptığı açıklamada, “Sigara ve alkol kadar daha tehlikeli bir şey var, stres. Lütfen stresten uzak durun. Benim sigaram ve alkolüm yok ama ana damar tıkanmış ve kalbimin çok büyük darbeler aldığını doktorlar söylediler. Acil olarak ameliyata giriyoruz şimdi. Sebebi stres. Herkese stresten uzak durmasını, üç günlük dünyada hayatın yalan olduğunu bilerek yaşamasını tavsiye ederim. Herkesin duasına ihtiyacımız var. Herkese çok teşekkür ediyorum. Çok dostlarımız geldi. Ziyaret yasağımız var ama dua etmeye yasak yok. Herkesin duasını bekliyoruz” ifadelerinde bulundu.

İHA

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın