Meral Akşener’in Rize’ de zor anları

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 Paylaşımlarİyi parti genel başkanı Meral Akşener Rize de protesto edildi. İyi parti Çayeli başkanliğini ve İkizdere başkanlığına ziyaret etmek için Rize ye gelen Meral Akşener Çayeli ve İkizdere de bir grub Akpartili tarafindan Tayyip Erdoğan’ i netenyahu ya benzeten sözletine tepki için protesto edildi isliklandi bunun üzerine polisler ve protestocular arasında karşılıklı itişmeler yaşandi. […]

 Meral Akşener’in Rize’ de zor anları

20.05.2021 - 23:05

Güncelleme : 20.05.2021 - 23:07

İyi parti genel başkanı Meral Akşener Rize de protesto edildi.

20210521 005414 Meral Akşener'in Rize' de zor anları Çayeli

İyi parti Çayeli başkanliğini ve İkizdere başkanlığına ziyaret etmek için Rize ye gelen Meral Akşener Çayeli ve İkizdere de bir grub Akpartili tarafindan Tayyip Erdoğan’ i netenyahu ya benzeten sözletine tepki için protesto edildi isliklandi bunun üzerine polisler ve protestocular arasında karşılıklı itişmeler yaşandi.

İkizdere ilçesinda parti binasından çıkarak esnafi gezmek için çıkan Akşener’e bir kadın bir soru sormak istiyorum diyerek neden hdp ile işbirliği yapıyorsunuz sözüne Akşener yapmıyoruz sizi Allah a havale ediyorum diye cevap verdi daha sonra İyi parti Rize il başkanı bir vatandaşın sorusuna kızarak vatandaşa yumruk attığı görüldü bunun üzerine iyice gerilen sınırler üzerine Akşener ilçeden ayrıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın