Rize de mühalefetten çaykur a protesto

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 Paylaşımlar2021 yaş çay sezonu başlamasıyla oluşan çayda izdiham sonucu düşen kontejan vatandaşı bıktırdı. Çaykur fabrıkalarında yavaşlama fabrikalarda eski makineler yüzünden sık sık durma oluşunca Çaykur Pandemi sebebiylede randevulu sistem vatandaşın çayını satamamasına ve özel sektör fabrikalarına çok düşük miktarlarda satılmasına sebeb oluyor. Bu durumu protesto etmek için toplanan Rize’de bulunan muhalefet partileri Chp, İyi […]

 Rize de mühalefetten çaykur a protesto

29.05.2021 - 6:37

Güncelleme : 29.05.2021 - 6:38

2021 yaş çay sezonu başlamasıyla oluşan çayda izdiham sonucu düşen kontejan vatandaşı bıktırdı.

20210529 093211 Rize de mühalefetten çaykur a protesto Çaykur

Çaykur fabrıkalarında yavaşlama fabrikalarda eski makineler yüzünden sık sık durma oluşunca Çaykur Pandemi sebebiylede randevulu sistem vatandaşın çayını satamamasına ve özel sektör fabrikalarına çok düşük miktarlarda satılmasına sebeb oluyor.

Bu durumu protesto etmek için toplanan Rize’de bulunan muhalefet partileri Chp, İyi parti, Saadet ,Deva partisi, Dyp, parti yetkilileri çaykur genel müdürlüğü önünde toplanarak bir açıklama yaparak çay kanunu bir an önce çıkmalı ve kontejan uygulaması kalkması ve özel sektör fabrikaları firsatçılık yaparak çok düşük fiyatlarda yaş çay almasının önüne geçilmesi istendi.

20210529 093343 Rize de mühalefetten çaykur a protesto Çaykur

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın