Samudio’ ya veda

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarBaşkan Hasan Kartal görevinden istifa ettikten sonra yeniden kongre sürecine giren Çaykur Rizespor da tek aday olarak katılan Tahir Kıran başkan olmasi beklenirken bu kapsamda önümüzdeki sezon için çalişmalarda devam ediyor. Geçen yıl geldikten sonra aldığı başarılı sonuçlar ile takımı süper lig de tutan Çaykur Rizespor teknik direktörü Bülent Uygun ile 3 yıl daha […]

 Samudio’ ya veda

16.06.2021 - 9:28

Güncelleme : 16.06.2021 - 9:30

Başkan Hasan Kartal görevinden istifa ettikten sonra yeniden kongre sürecine giren Çaykur Rizespor da tek aday olarak katılan Tahir Kıran başkan olmasi beklenirken bu kapsamda önümüzdeki sezon için çalişmalarda devam ediyor.

Geçen yıl geldikten sonra aldığı başarılı sonuçlar ile takımı süper lig de tutan Çaykur Rizespor teknik direktörü Bülent Uygun ile 3 yıl daha devam kararı alırken transfer çalışmaları devam ediyor.

Teknik direktörü Bülent Uygun kararları ile önce iç transferi halletmeye çalışırken takımda 11 de yer bulan önemli hizmetler veren Samudio ile yollar ayrıldı.

Çaykur Rizespor resmi hesablarindan Samudio ya teşekkür ederek bundan sonraki hayatına başarılar dilendi.

2020-2021 sezon sonu itibariyle sözleşmesi sona eren profesyonel oyuncumuz Braian José Samudio Segovia’ya kulübümüze verdiği hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki futbol kariyerinde kendisine başarılar dileriz.

🔗 https://t.co/PxZ0lN67bt https://t.co/VfSEUpimoW

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın