Çaykur Rizespor kongresi ertelendi

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarTff süper lig de mücadele eden Rize temsilcisi Çaykur Rizespor da kongre ertelendi. Başkan Hasan Kartal görevinden istifa etmesiyle başkan ve yönetim seçimi için kongre kararı alınan Çaykur Rizespor un bugün yapılması planlanan kongresi çoğunluk sağlanamadığı için bir hafta ertelendi. Başkan adayı olarak tek aday Tahir Kıran olduğu kongre 19 haziran cumartesi günü bügün […]

 Çaykur Rizespor kongresi ertelendi

19.06.2021 - 12:06

Güncelleme : 19.06.2021 - 12:09

Tff süper lig de mücadele eden Rize temsilcisi Çaykur Rizespor da kongre ertelendi.

Başkan Hasan Kartal görevinden istifa etmesiyle başkan ve yönetim seçimi için kongre kararı alınan Çaykur Rizespor un bugün yapılması planlanan kongresi çoğunluk sağlanamadığı için bir hafta ertelendi.

Başkan adayı olarak tek aday Tahir Kıran olduğu kongre 19 haziran cumartesi günü bügün yapılacaktı ancak yeterli miktarda kongre üyesi hazır bulunmadığından alınan karar ile kongrenin bir hafta sonraya ertelendiği bildirildi .

Çaykur Rizespor külübü resmi hesablarindan şu açıklamayı yaptı:

19 Haziran 2021 Cumartesi (Bugün) saat 12:00’de, Recep Tayyip ERDOĞAN Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılması gereken Çaykur Rize Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’nin 91. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı; oy kullanma hakkına sahip üyelerimizin salt çoğunluğunun sağlanamaması nedeniyle yapılamamıştır.

Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı’nın 26 Haziran 2021 Cumartesi günü saat 12:00’de, Recep Tayyip ERDOĞAN Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde, aynı gündemle, çoğunluğa bakılmaksızın yapılacağı hususu; üyelerimize önemle duyurulur.

ÇAYKUR RİZESPOR KULÜBÜ

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın