Başkan Tahir Kıran Artvin’den Kocaeli’ne karadeniz birliği kuracağız

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇaykur Rizespor başkanı Tahir Kıran ‘dan iddialı açıklamalar. Teknik direktör Bülent Uygun’un sözleşme yenilendiği toplantıda basın mensublarına konuştu. Bülent Uygun ile sözleşme imzalanması sonrası konuşan Tahir Kıran :Kim ne derse desin Karadeniz birliği kuracağız dedi. İlgili Haber Vali Kemal Çeber Hamza hocaya moral ziyareti Başkan Kıran Artvin’den Kocaeli’ne kadar bu birlikteliği sağlayacaklarını söylerken Kıran […]

 Başkan Tahir Kıran Artvin’den Kocaeli’ne karadeniz birliği kuracağız

28.06.2021 - 11:25

Güncelleme : 28.06.2021 - 11:25

Çaykur Rizespor başkanı Tahir Kıran ‘dan iddialı açıklamalar.

20210628 135349 1 Başkan Tahir Kıran Artvin'den Kocaeli'ne karadeniz birliği kuracağız Bülent Uygun

Teknik direktör Bülent Uygun’un sözleşme yenilendiği toplantıda basın mensublarına konuştu.

Bülent Uygun ile sözleşme imzalanması sonrası konuşan Tahir Kıran :Kim ne derse desin Karadeniz birliği kuracağız dedi.

Başkan Kıran Artvin’den Kocaeli’ne kadar bu birlikteliği sağlayacaklarını söylerken Kıran ayrıca altyapı vurgusu yaptı. Altyapıya önem verip uzun vadede futbolcular yetiştirmek istediklerini Rizeli gençlere eğileceklerini ve Türkiye ‘de hiç denenmemiş bir mödel ile altyapıya yöneleceğini açıkladı.

Kıran transferler konusunda bilgi verilmeyeceği spekülasyon olmaması için futbolcu gelip imza atınca öğrenirsiniz dedi. Yapılan spekülasyon sonucu Çaykur Rizespor zarar ettiğini bunu önlemek için böyle bir karar aldığını söyledi .

Kıran taraftarlar için Rizeliler hırslı insanlar olduğunu öyle 2000 kişi maç oynamayı kabul etmefiğini taraftarın stadı doldurarak rakibi boğmali dedi. Kıran Çaykur Rizespor stadının da buna uygun olduğunu söyledi .

Kendilerinin iyi bir takım kurarak taraftarıda stada beklediklerini ondan sonra kombine satışının zaten geleceğını söyledi .

Toplantıda konuşan Bülent Uygun da zor bir durum olduğunu 18 futbolcu ile sözleşmesi bitiyor ve bunların bir çoğu yabancı bunun için transfer ve çalişmaların önemli olduğunu açıkladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın