Çaykur Rizespor yeni transferinden merhaba

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarBaşkan Tahir Kıran’ın seçimden sonra işe koyularak transfer çalışmalarına başlayan Çaykur Rizespor yönetimi bir bir transferleri açıklamaya başladı. İlk olarak İstanbul Başakşehir sk dan defans mevkii oyuncusu Cemali Sertel ile 1 yıllık kıralik anlaşırken yeni bir transfer daha duyurdu. İsveç asıllı Hollanda’nın Wilhem 2 takımına forma giyen yine defans futbolcusu Sebastian Holmen ile 2 […]

 Çaykur Rizespor yeni transferinden merhaba

01.07.2021 - 14:37

Güncelleme : 01.07.2021 - 15:22

Başkan Tahir Kıran’ın seçimden sonra işe koyularak transfer çalışmalarına başlayan Çaykur Rizespor yönetimi bir bir transferleri açıklamaya başladı.

İlk olarak İstanbul Başakşehir sk dan defans mevkii oyuncusu Cemali Sertel ile 1 yıllık kıralik anlaşırken yeni bir transfer daha duyurdu.

İsveç asıllı Hollanda’nın Wilhem 2 takımına forma giyen yine defans futbolcusu Sebastian Holmen ile 2 yıllık anlaşma ımzladı.

Yapılan anlaşma ile hazirlanan video klip ile tanıtılan Sebastian Holmen denizi seviyorum burda herkes bana çok iyi davraniyor derken video sonunda Türkçe olarak da Merhaba Rizespor dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın