Rize’de pandemi sonrası patlama

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarKaradenizin yeşil ili Rize pandemi sonrası patlama yaşanıyor. Tüm dünyayı saran corona virüs vakaları yüzünden duran seyahatler evde kapanmalarnan sonra aşılama ve alinan tedbirlerinin olumlu sonuçları sonsasi gelen serbestleşme turizmin gözdesi Rize ye yerli ve yabancı turist patlaması yaşanıyor. Rize merkez ve ilçelerde trafik ve insan yoğunöuğu artarken park sorunuda başlamış durumda.. Rize ye […]

 Rize’de pandemi sonrası patlama

02.07.2021 - 13:56

Güncelleme : 03.07.2021 - 9:17

Karadenizin yeşil ili Rize pandemi sonrası patlama yaşanıyor.

20210702 141316 Rize'de pandemi sonrası patlama Nüfüs

Tüm dünyayı saran corona virüs vakaları yüzünden duran seyahatler evde kapanmalarnan sonra aşılama ve alinan tedbirlerinin olumlu sonuçları sonsasi gelen serbestleşme turizmin gözdesi Rize ye yerli ve yabancı turist patlaması yaşanıyor.

Rize merkez ve ilçelerde trafik ve insan yoğunöuğu artarken park sorunuda başlamış durumda..

Rize ye gelen turist ve yerli turist yüzünden uçak ve otobüs bilet fiyatları tavan yapmış durumda şu an için 450 tl yi aşmiş durumda. Rize ye uçak ile gelenlerin uğrak yeri olan Trabzon havalimaninda olağanüstü bir yoğunluk gözlenirken yolcuların ağırlıklı olarak yabanci turist olması dikkat çekiyor.

Rize otobüs terminalerinde ise aynı yoğunluk devam ederken bayram da eklenince bilet sıkıntısı baş göstermiş durumda büyükşehirlere gidecek vatandaşlar bilet bulamama sıkıntısı yaşıyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın