Çaykur Rizespor Erzurum yolcusu

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarTff süper lig Cemil Çolak sezonununa hazirlanan Çaykur Rizespor Teknik direktörü Bülent Uygun ile Rize ‘de çalışmaları tamamlayarak Erzurum kampına geçti. Yeni başkan Tahir Kıran kazandıktan sonra takımla tanışan ve Bülent Uygun ile sözleşme yenileyen Çaykur Rizespor bir yandan transferlere devam ederken bir yandan çalışmalara devam ediyor. Sözleşmesi biten 18 futbolcu ile vedalaşırken yeni […]

 Çaykur Rizespor Erzurum yolcusu

03.07.2021 - 21:04

Güncelleme : 03.07.2021 - 21:04

Tff süper lig Cemil Çolak sezonununa hazirlanan Çaykur Rizespor Teknik direktörü Bülent Uygun ile Rize ‘de çalışmaları tamamlayarak Erzurum kampına geçti. Yeni başkan Tahir Kıran kazandıktan sonra takımla tanışan ve Bülent Uygun ile sözleşme yenileyen Çaykur Rizespor bir yandan transferlere devam ederken bir yandan çalışmalara devam ediyor. Sözleşmesi biten 18 futbolcu ile vedalaşırken yeni transferler ile ve alt yapılardan aldığı 19 genç futbolcuyu da kampa götürerek denemeye tutuyor.

20210703 184940 Çaykur Rizespor Erzurum yolcusu Çaykur Rizespor

Tff aldığı karar ile yabancı sayısında düşüş nedeniyle daha çok genç türk futbolcular deneyecek olan Uygun bu futbolculardan taıma katkı sağlayabilecekleri seçecek .

20210703 184932 Çaykur Rizespor Erzurum yolcusu Çaykur Rizespor

Çaykur Rizespor Erzurum kampından sonra Topuk yaylasına geçerek burada çalışmalara devam edecek..

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın